DNS Aplikace

pro mobilní zařízení Apple a Android

DNS

V aplikaci můžete mít:

 Vaši DNS knihovnu máte 

 stále s sebou !

K dispozici zdarma ke stažení na:

nebo v obchodech vyhledejte "dns rehab"

  Aplikace umožňuje klientům Pražské Školy Rehabilitace rychlý a snadný přístup k prohlížení DNS edukačních materiálů, tj. videí, brožur, prezentací, knihy Clinical Rehabilitation a dalších produktů. K dispozici je verze pro telefony a tablety jak s operačním systémem iOS (Apple) tak s operačním systémem Android (Google). Dále existuje webová verze pro osobní počítače. 

  Ke všem zařízením se připojíte jedním jménem a heslem, které získáte jako předplatitel On-line video knihovny nebo po zakoupení jiného elektronického produktu ( DNS Autoterapie, DNS Cvičebníček )

Knihy se do aplikace stáhnou automaticky a je možné je číst kdykoli, a to i bez připojení k internetu.

U videí máte možnost prohlížet veškerý obsah on-line, vybraná videa lze do zařízení stáhnout pro prohlížení
v režimu off-line. V případě nedostatku místa v zařízení je možné videa smazat, přičemž prohlížení v on-line režimu zůstane zachováno.

Uživatelé aplikace budou pravidelně informováni o novinkách Pražské školy rehabilitace včetně nabídky kurzů, nových produktů a dalších zajímavostí.

Klienty, kteří si koupili naši knihu nebo brožuru jako epub přes AppleBook nebo GooglePlay prosíme, aby nám zaslali kopii dokladu o koupi (účet, fakturu) nebo alespoň ofocenou obrazovku z účtu nebo aplikace na Apple nebo Google, kde je patrné, že knihu vlastní. Následně Vám e-pub přidáme do aplikace DNS, abyste měli vše na jednom místě. Doklady posílejte na adresu: info@rehabps.com

Přes jednotný účet vidíte ve webovém rozhraní seznam kurzů které jste absolvovali, a budete si moct stáhnout aktualizované prezentace ke kurzům, programy kurzů, elektronické verze certifikátů a platební doklady (faktury).

Další informace :

Copyright © Rehabilitation Prague School

Licence je jen pro osobní potřebu. Je možné ji používat na vašich zařízeních, ale pouze pro jednoho uživatele.

Můžete připojit současně dvě mobilní zařízení s DNS aplikací (tablet + telefon) a zároveň dva počítače s přístupem přes web.

Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu nositelů autorských práv a práv výrobce je jakákoliv výroba kopií, půjčování, pronájem, veřejné provozování a rozhlasové, televizní či internetové šíření těchto materiálů zakázáno.

V aplikaci je možné prohlížet knihy a brožury, používat hledání dle obsahu a zvětšovat jednotlivé stránky nebo detaily.

Dále je možné prohlížet videa, která jsou součástí On-line video knihovny. Videa jsou seřazena dle tématických okruhů. Při prohlížení je možné používat obsah, ze kterého je možné rychle zobrazit  vybranou rehabilitační techniku.

© Copyright Viktor Kobes, Rehabilitation Prague School 1999 -