DNS Autoterapie

brožura pro pacienty

Kobesová A., Doubková L., Míková K., Kolář P.

DNS

Tato brožura slouží jako návod k nácviku základních principů správné stabilizace trupu v rámci individuálního cvičení podle konceptu DNS (Dynamická Neuromuskulární Stabilizace).

Dynamická Neuromuskulární Stabilizace vám pomůže natrénovat optimální svalové souhry, které zajišťují stabilizaci páteře, a tvoří základ rehabilitace u bolestí pohybového aparátu. V průběhu rehabilitace, ale i při jakýchkoliv sportovních aktivitách, je správná stabilizace trupu zásadním předpokladem pro úspěšnou léčbu bolestí s dlouhodobým efektem, ale i pro prevenci přetížení v rámci sportovních i pracovních pohybových aktivit. Pravidelné cvičení ve vývojových pozicích podle DNS přístupu vám pomůže k trvalé úlevě od bolesti i k lepšímu sportovnímu výkonu.

Stáhněte si prosím tuto brožuru, kde najdete detailní fotografie DNS poloh vhodných pro individuální cvičení se snadno pochopitelnými instrukcemi.

Elektronická verze v českém jazyce 

Můžete si stáhnout brožuru do svých telefonů a tabletů a mít cvičební techniky stále u sebe.

60,-

Cena

Verze pro telefony, tablety a počítače

Po zaplacení vám přijde link na mobilní aplikaci DNS a jméno a heslo na přihlášení do aplikace. Stejným jménem a heslem se můžete přihlásit i ve webovém rozhraní pro prohlížení on-line na svých počítačích. Můžete připojit současně dvě mobilní zařízení (tablet + telefon) a zároveň dva počítače.

Cena Slovensko 3,- €

Tištěná verze v čekém jazyce

Formát 44cm x 20cm, dvakrát přeloženo do formátu A5

700,-

Cena

100 ks

včetně dopravy po ČR

40,-

Cena

100 ks

 včetně dopravy na Slovensko

Pokud potřebujete další informace kontaktujte nás na: info@rehabps.com

Copyright © Rehabilitation Prague School

Licence na elektronickou publikaci je jen pro osobní potřebu. 

Je možné ji používat na vašich zařízeních, ale pouze pro jednoho uživatele.

Můžete připojit současně dvě mobilní zařízení (tablet + telefon) a zároveň dva počítače.

Všechna práva vyhrazena.Bez souhlasu nositelů autorských práv a práv výrobce je jakákoliv výroba kopií, půjčování, pronájem, a internetové šíření těchtomateriálů zakázáno.

© Copyright Viktor Kobes, Rehabilitation Prague School 1999 -