DNS pro pacienty

© Copyright Viktor Kobes,Rehabilitation Prague School 1995 - 2014

© Copyright Viktor Kobes, Rehabilitation Prague School 1999 - 2022

Video v délce 66 minut laickým způsobem vysvětluje základní principy správné trupové stabilizace. Krok po kroku DNS instruktorka názorně a srozumitelně ukazuje a vysvětluje, jak správně dosáhnout optimálního nastavení trupu jako výchozí polohy pro cvičení, jak správně dýchat, jak rozpoznat nejčastější chyby při cvičení a následně předvádí cvičení v základních vývojových polohách. Představuje řadu modifikací cviků vleže na zádech, vleže na břiše, v poloze na čtyřech včetně polohy medvěda, v dřepu, ve variantách sedu, tripodu i vysokého kleku.

Video je určeno všem terapeutům a trenérům, kteří využívají DNS při práci s klienty s bolestmi či dysfunkcí pohybového aparátu
a chtějí jim doporučit domácí cvičení, stejně jako pacientům s bolestmi zad, kteří chtějí cvičit sami doma. Video též využije kdokoliv, kdo chce cvičením předcházet bolestem v zádech.

Podívejte se na ukázku zdarma a zaregistrujte se do DNS knihovny pro prohlížení kompletních DNS edukačních videomateriálů.  Již registrovaní uživatelé najdou nové video ve své DNS App, noví uživatelé se mohou registrovat zde.

Laický návod pro pacienty jak samostatně cvičit podle konceptu DNS. Příklady autoterapie

Toto video je možné koupit i samostatně v sekci "Pro pacienty"

https://www.rehabps.cz/v/show_titles_sample.php?lang=CZ