Ideální pomůcka pro všechny rehabilitační pracovníky, kteří využívají v praxi cvičení ve vývojových pozicích. Plakáty ilustrují ideální stabilizační vzor a funkční centraci všech segmentů, umožňují srovnání pacientova posturálně-lokomočního vzoru s optimálním vzorem dle vývojové kineziologie a identifikaci funkčně decentrovaných segmentů na které je nutné se terapeuticky zaměřit.

Na fyziologicky se vyvíjejících dětech i na dospělém jedinci jsou znázorněny diagnosticky a terapeuticky nejdůležitější vývojové pozice od 3 do 13 měsíců. Plakáty také demonstrují základní principy trupové stabilizace, ipsilaterální a kontralaterální pohybový vzor a otevřený a uzavřený kinematický řetězec.

DNS Plakáty & Rollup banner

Cvičení ve vývojových řadách

Plakát DNS stabilizačních strategií.


Nový DNS plakát zobrazující optimální a abnormální posturální stabilizační strategie. Využijte tuto názornou pomůcku a vysvětlete svým klientům a kolegům principy fyziologického stabilizačního vzoru i nejčastější posturálně-stabilizační poruchy. Na výstižných nákresech popište rozdíl mezi ideální a porušenou koordinací svalů, které stabilizují hrudník, páteř a pánev, zdůrazněte rozdíl mezi správným a abnormálním stereotypem dýchání. Demonstrujte principy optimální posturální stabilizace na příkladu sedu a dřepu a představte originální koncept “funkční kloubní centrace a decentrace”. Plakát DNS stabilizačních strategií má stejný formát jako plakáty DNS cvičení ve vývojových polohách. Profesionálním, estetickým a praktickým způsobem doplní grafickou výzdobu vaší pracovny.


K dispozici v české i anglické verzi. Je-li adresa dodání v ČR nebo na Slovensko, automaticky zasíláme českou verzi plakátu. Máte-li zájem o plakát v angličtině, informujte nás prosím na emailové adrese:

Stabilizace

Plakát DNS stabilizačních strategií

Cvičení ve vývojových řadách

Plakáty

s lištami a háčkem

rovnou k zavěšení

bez lišt a háčků,

například do clip artu

Posters

480,-

Posters

1 plakát

Stabilizace

Posters

2 + 1 plakát

+

Plakáty dodávány v pevném papírovém tubusu

3 kusy

Cvičení ve vývojových řadách

1 set = 2 plakáty

© Copyright Viktor Kobes,Rehabilitation Prague School 1999 - 2018

Pokud potřebujete více než 10ks plakátů nebo další informace kontaktujte nás na: info@rehabps.com

Rollup banner

Všechny vývojové pozice od 3 do až 13 měsíců na jednom banneru.

Velikost: 209 x 90 cm

Velikost v transportním obalu: 10x10x90 cm

Váha: 2,75 kg

1900,-

Rollup banner: potištěný vysouvací vinyl v hliníkovém pozdru s otočnými nohami a skládací tyčí. Jednoduchá instalace. Je dodáván s taškou pro snadný přenos.


209 cm

(výška)

Cena včetně dopravy Česká republika

Cena včetně dopravy na Slovensko € 95

Velikost každého plakátu:  58 x 87 cm

Stabilizace

Cvičení ve vývojových řadách

26

24

410,-

880,-

42

37

750,-

1150,-

55

45

950,-

Cena včetně

dopravy na Slovesko

Cena včetně

dopravy do ČR

Cena včetně

dopravy na Slovesko

Cena včetně

dopravy do ČR

Cena včetně

dopravy na Slovesko

Cena včetně

dopravy do ČR